Junior Java programozó

Célunk, hogy Dunántúl legjobb szoftverfejlesztő, technológiai cége legyünk, színvonalas munkahelyeket létrehozva az ország egyik legélhetőbb városában. Légy te is része Dél-Dunántúl 3 legnagyobb szoftverfejlesztő csapata egyikének!

Szeretnél egy gyönyörű vidéki városban, nyugodtabb életkörülmények között, mégis jó környezetben és komoly projekteken dolgozni? Olyan helyen, ahol 15 perc alatt a város bármely pontjáról beérsz a munkahelyedre? Kaposvár szebb, mint gondolnád.

Kisfilmünkből megtudhatod, hogy mi vár Rád, ha Kaposváron tervezed a jövődet:

Junior Java szoftverfejlesztőt, programozót keresünk kaposvári irodánkba: tekints be mindennapjainkba! Cégünk színvonalas projekteken dolgozik, amelyeket bizonyára érdekesnek fogsz találni. Java programozási munkatapasztalat nem elvárás, de a felvételi próbafeladatot Java nyelven kell megoldani.

Feltételek:

– Java programozási nyelvtudás. Diploma nem feltétel, ha úgy érzed, hogy te anélkül is nagyon jó programozó vagy, nyugodtan jelentkezz.
– Angol szakmai nyelvtudás

Juttatások, munkakörülmények

– Iroda a belvárosban, jó munkahelyi légkörrel, színvonalas munkakörülményekkel
– Hazai és nemzetközi ügyfelek
– Alkalmazotti vagy vállalkozói státusz, versenyképes fizetés
– A Kaposvárra költözés megoldásában segítséget tudunk nyújtani
– Hetente ingyenes angolóra anyanyelvi tanárral
– Fél év után céges okostelefon
– Kávé / tea / gyümölcs az irodában

Amennyiben még többet szeretnél tudni a cégről és Kaposvárról, olvasd el házi interjúnkat programozó kollégánkkal.

Olvasd el még ezt is: a felvételi folyamat teljes leírása.

Támogatjuk kollégáink szakmai fejlődését azzal is, hogy aktív meetup szervezők vagyunk.

Jelentkezz LinkedIn profiloddal vagy szakmai önéletrajzoddal a hr@precognox.com címen! A megfelelő pályázókat személyes interjúra behívjuk.

Ha tetszett a cikk kérjük ossza meg másokkal!