Szakmai gyakorlati program 2024

Töltsd Te is a szakmai gyakorlatodat az Év Kaposvári Munkáltatójánál! Jelentkezéseket már csak a 2024-es évre tudunk fogadni!

Kaposváron működő szoftverfejlesztő cégünk szívesen biztosít nyári gyakorlati helyet, illetve gyakornoki pozíciót informatikus, programtervező informatikus, valamint matematikus, villamosmérnök vagy fizikus hallgatók számára. Ha van időd, akkor év közben is bekapcsolódhatsz már a gyakorlati feladatokba. Arra számíthatsz, hogy néhány hét után már konkrét programozási feladatokat oldhatsz meg komoly projektekben és még pénzt is kereshetsz. A legjobban teljesítőknek hosszú távú szoftverfejlesztői munkalehetőséget biztosítunk. Kérjük tekintsd meg a tudnivalókat! Jelentkezni az alábbi gombra kattintva van lehetőséged!

Nagy elismerés

A folyamatos fejlődésre, a környezetünk megóvására, a helyi közösség és az oktatás támogatására való törekvéseinknek mellett a kialakított kiváló munkahelyi légkörnek köszönhetően A 2022-es esztendőben az Év Kaposvári Munkáltatója elismerésben részesültünk.

Kik vagyunk?

Szoftverfejlesztő cégünk alapítói, Jóföldi Endre és Kása Károly, 2001 végén kezdtek el dolgozni az NIH (National Institutes of Health, USA) számára, a ToxSeek toxikológiai és más keresők, valamint nyelvi eszközök fejlesztésén.
Megszerzett tapasztalataikra építve hozták létre 2008-ban cégünket, hogy növekvő számú nemzetközi és magyar ügyfelünket még jobban ki tudjuk szolgálni. Célunk, hogy a Dunántúl legjobb szoftverfejlesztő, technológiai cége legyünk, színvonalas munkahelyeket létrehozva Kaposváron.

Az innovatív munkakörnyezetünk biztosítja a feladatmegoldáshoz és a szakmai fejlődéshez szükséges hátteret. A kellemes és támogató szakmai légkör, a rugalmas munkaidő, a közös programok, a családbarát hozzáállás és nem utolsósorban a mindig friss gyümölcs pedig hozzájárul ahhoz, hogy együtt produktívak és hatékonyak legyünk.

A csapat

Csapatunk folyamatosan bővül és a munkatársakhoz való hozzáállásunk miatt számos kollégánk már évek óta erősíti a közel 50 fős gárdát.

A fejlesztői csoport mellett, külön dedikált IT security
és QA csapattal is rendelkezünk a megfelelő biztonság
és a magas minőség állandó biztosítása érdekében.
A stabilitáshoz pedig a DevOps csapat is hozzájárul.

A munkában a teljes cég, a privát életben pedig
a futócsapatunk szállítja az eredményeket.

Hol találsz meg minket?

Cégünk Kaposvár belvárosában található, festői környezetben, az Okosparkban található Jövő Háza I. emeletén. Irodánk könnyen megközelíthető.

Pontos cím:

7400 Kaposvár, Fő u. 65. I. emelet

Kukkants be hozzánk!

Alábbi kisfilmünk segítségével bekukkanthatsz irodánkba és a hétköznapjainkba:

Milyen nálunk dolgozni?

Rendszeresen megkérjük a csapat tagjait, hogy mondják el miért jó nálunk dolgozni. Íme néhány vélemény:

  • Tudom, hogy a munkámmal hozzáteszek a közös célhoz.
  • Mert a közeg szociális, szinte mindenkire lehet számítani és biztosított a fejlődésem.
  • Korrekt juttatásban van részem, jó a csapat (jó szándékú, fejlődni vágyó emberek vesznek körül),
    valamint igényes, szép, tiszta környezetben végezhetem a munkám.

Tudj meg többet is arról, hogy miért jó a Precognox csapat tagjának lenni?

Kisfilmünkből megtudhatod, hogy mi vár Rád, ha Kaposváron tervezed a jövődet

Élet a Precognox-nál

Elvárások

  • a gyakorlat kezdetéig felsőoktatásban teljesített 4. félév
  • a kaposvári munkavégzés vállalása
  • megfelelő programozási tudás (sikeres próbafeladat teljesítése)

Tudj meg többet arról, hogyan lehetsz később szoftverfejlesztő a Precognoxnál!

Juttatások, munkakörülmények

  • gyors fejlődési lehetőség a konkrét feladatokon keresztül
  • mentorálás
  • modern és vonzó munkakörülmények, barátságos csapatlégkör
  • kávé / tea / gyümölcs /müzli és müzliszelet az irodában

Amennyiben kérdésed merülne fel, akkor az felteheted az alábbi gombokra kattintva vagy küldhetsz közvetlen üzenetet
Gáll Anikónak a
hr kukac precognox pont com címre.

Felsőoktatási partnereink

Szerződött nyári gyakorlati helyet biztosító partnerei vagyunk az alábbi Egyetemeknek, de ha máshova jársz, akkor is örömmel vesszük jelentkezésedet:

Magyar Agrár- És Élettudományi Egyetem Kaposvári Campus

Eötvös Lóránd Tudományegyetem

Szegedi Tudományegyetem

Pécsi Tudományegyetem

Budapesti Műszaki Egyetem

Veszprémi Pannon Egyetem

Óbudai Egyetem

Széchenyi István Egyetem, Győr